DALAMAN-DALYAN-İZTUZU-ÖLÜDENİZ

1.Gün: Akşam 23.00 Dalaman’a hareket.

2.Gün: Sabah saat 07:00’da Dalaman’a varış. Otelimizde kahvaltı, odalara yerleşme ve dinlenmenin ardından Tekne turu için Dalyan’a hareket. Dalyanda tekne turu ve öğle yemeği molası sonrası muhteşem doğa arasında turumuz sırasında kaya mezarları, Kaunos antik kenti göreceğimiz yerler arasında. Çamur banyosu molası sonrası otelimize dönüş açık büfe akşam yemeği ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz yolculuk ve günün yorgunluğunu termal havuzda çıkarabilir.

3.Gün: Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası İztuzu plajına hareket ediyoruz. Caretta carettaların doğal üreme merkezi olan bu plajda serbest zamanda dileyen misafirlerimiz denizin tadını çıkarabilirler.  Otelimize dönüş ve akşam yemeğimiz canlı müzik eşliğinde olacaktır. Geceleme otelimizde

4.Gün: Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, Ölüdenize hareket ediyoruz. Ölüdenizde vereceğimiz serbest zaman sonrası Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Yolculuğumuz ve molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış. Bir başka programımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

Özel otobüsümüzle ulaşım

Araç içi sıcak soğuk içecek ikramları

2 gece Yarım Pansiyon Konaklama,

Tekne Turu ve öğle yemeği,

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Arion GR TRavel Refakat Hizmetleri

Zorunlu Seyahat Sigortası

 

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

2. Ve 3. Gün Öğle yemekleri, Dönüş günü akşam yemeği

Tüm yemeklerde alınan içecekler                                    

Kişisel Harcamalar

 

Arion GR Travel Bir 06 GR Travel Seyahat Acentesi Markasıdır. TÜRSAB Belge No:8861